LOGO_MH4U-spring-school-0_2

Весняна школа психічного здоров’я

Швейцарсько-український проєкт «Психічне здоров’я для України» навесні 2020 року планував провести міжнародну конференцію з питань психічного здоров’я – «Весняну школу психічного здоров’я». Через пандемію COVID-19 та відповідні карантинні обмеження, ми скасували конференцію та, натомість, створили онлайн-курс.

У цьому онлайн-курсі,якому ми вирішили зберегти назву “Весняна школа психічного здоров’я”, ми зібрали понад 14 годин матеріалів від міжнародних та національних експертів, представників громадських організацій, користувачів послуг та фахівців. Усі матеріали іноземних колег перекладені та озвучені українською мовою.

Цьогорічна школа присвячена послугам з охорони психічного здоров’я в громадах, їх розвитку, особливостям та труднощам, які можуть виникати в процесі їх створення та діяльності. Актуальні дані, досвід колег з інших країн, практики розвитку сфери охорони психічного здоров’я та використання інновацій будуть цікавими широкій аудиторії та доступними протягом наступних років. Ми бажаємо усім учасникам онлайн-курсу приємного навчання та розширення своїх знань та бачення щодо розвитку послуг з охорони психічного здоров’я в Україні.

Прошу познайомитись з нашими доповідачами: