Loading Події

« Усі Події

  • Ця подія минула.

Універсальний Тренінг із Психічного Здоров’я 

19 Серпня - 20 Серпня

Команда MH4U розробила Універсальний Тренінг із Психічного Здоров’я для фахівців першої лінії. Йдеться про спеціалістів, які через специфіку своєї роботи найчастіше бачить інших людей у складних життєвих обставинах. Такими фахівцями є працівники поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій, соціальних служб, центрів зайнятості, закладів освіти та дозвілля для дітей та дорослих, а також фармацевти, представники духовенства та інші. Усі вони щодня взаємодіють з великою кількістю дорослих та дітей: допомагають, захищають, підтримують, консультують, навчають. Сам тренінг розвиває навички взаємодії з людьми з психічними розладами. Вчить допомагати іншим у п’ять простих кроків. Це –

(1) розпізнати складнощі,

(2) почати розмову про психічне здоров’я,

(3) підтримати людину,

(4) скерувати за фаховою допомогою та

(5) переконатись у її отриманні.

Всі його матеріали базуються на рекомендаціях провідних міжнародних інституцій у сфері психічного здоров’я, зокрема на настановах Національного інституту якості турботи про здоров’я Великобританії NICEПрограмі з подолання розривів у сфері психічного здоров’я ВОЗ mhGAP та керівництвах з першої допомоги з психічного здоров’я австралійської національної неурядової організації Mental Health First Aid (MHFA) Australia.

Наразі тренінг, який має попереднє схвалення Міністерства охорони здоров’я, проходить апробацію та пілотне впровадження у трьох областях України – Львівській, Донецькій та Луганській. Кілька організацій об’єднали свої зусилля навколо дослідження ефективності та вдосконалення програми. ГО «Центр практичної психології «For Life» відповідає за проведення тренінгу для тренерів та вивчає наскільки програма є дієвою. Дослідники мають дізнатись наскільки збільшиться обізнаність про психічне здоров’я учасників тренінгу, чи зміняться їхні уявлення, а також чи напрацюються навички першої підтримки осіб з психічними розладами. ГО «Дестигма» та ГО «Підтримка психічного здоров’я» безпосередньо організовують та проводять тренінги для фахівців першої лінії у пілотних областях, допомагають збирати дані та забезпечують розробників тренінгу зворотнім зв’язком для його удосконалення.

Деталі

Початок:
19 Серпня
Кінець:
20 Серпня
Категорії Подій:

Місце проведення

online Луганська область