Loading Події

« Усі Події

  • Ця подія минула.

Розвиток послуг із підтримки психічного здоров’я у громадах

7 Жовтня @ 10:00 - 8 Жовтня @ 17:00

Луганська обласна державна адміністрація (департамент охорони здоров’я та департамент соціального захисту населення) на виконання Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1018-р) та Плану заходів із розвитку охорони психічного здоров’я області на період 2021-2023 років (рішення Обласної координаційної ради із розвитку охорони психічного здоров’я у Луганській області, протокол № 2 від 26 квітня 2021 року) проводить Круглий стіл «Розвиток послуг із підтримки психічного здоров’я у громадах».

Захід проводиться за підтримки українсько-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України» та ГО «Жінки Луганщини».
Цілі круглого столу – познайомити представників ОТГ із світовими стандартами підтримки психічного здоров’я у громадах, кращими практиками в громадах України, стимулювати створення місцевих робочих груп із психічного здоров’я та дати настанови щодо роботи цих груп. Також – сприяти подоланню стигми та упереджень щодо осіб із психічними розладами.

Деталі

Початок:
7 Жовтня @ 10:00
Кінець:
8 Жовтня @ 17:00
Категорії Подій:

Місце проведення

м. Сєвєродонецьк