Loading Події

« Усі Події

  • Ця подія минула.

Весняна школа психічного здоров’я

6 Травня @ 16:00 - 7 Травня @ 18:00

Весняна школа психічного здоров’я 2021 оголошує набір учасників!!!

Проект «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії в Україні продовжує традицію започаткованої минулого року Весняної школи психічного здоров’я.

Останній рік був сповнений новими випробуваннями для усіх. Пандемія COVID-19 змінила наше життя і проводжує впливати на кожного. Результати наукових досліджень та особистий досвід демонструють важливість розуміння впливу на наше психічне здоров’я подій, які відбуваються довкола та викликів, які зростають. Тому, так важливо розуміти якими ресурсами ми володіємо та що необхідно робити, щоб краще реагувати на потреби, які існують в сфері психічного здоров’я.

Незважаючи на пандемію, в різних сферах життя в Україні продовжуються зміни – охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, децентралізація та зростання ролі громад. Це вкотре демонструє наскільки кожна з цих сфер є залучена до сфери охорони психічного здоров’я та повинна розуміти і відігравати свою роль у цій сфері.

Тому, цього року Весняна школа психічного здоров’я буде присвячена співпраці між різними дисциплінами та фахівцями і має назву: «Мультидисциплінарність в сфері психічного здоров’я».

Цього року школа буде відбуватися у форматі онлайн-зустрічей.

Спікерами школи є провідні експерти та фахівці в сфері психічного здоров’я з українських та європейських інституцій, міжнародних організацій.

Планується проведення панельних дискусій.

Робочі мови – англійська та українська. Забезпечуватиметься синхронний переклад.

Формат: Зустрічі будуть проводитися на онлайн платформі zoom 2 дні в тиждень кожні четвер та п’ятницю з 16.00 до 18.00 (окрім останнього тижня) та четвер та п’ятницю в перший тиждень червня

Учасники Школи:
Перш за все, ми запрошуємо долучатися до Школи тих фахівців, які працюють в сфері охорони психічного здоров’я та відкриті до інновацій та пошуку нових шляхів рішень існуючих потреб, готові до нових ідей та їх реалізації, хочуть отримати знання та навички у сфері психічного здоров’я.

До участі в Весняній школі запрошуються:
– Фахівці сфери охорони психічного здоров’я: психіатри, психотерапевти, психологи, медичні сестри, сімейні лікарі, соціальні працівники;
– Представники громадянських організацій, діяльність яких пов’язана з сферою психічного здоров’я;

– Надавачі медичних, освітніх та соціальних послуг в громадах;

– Особи, які формують політику в сфері психічного здоров’я;
– Управлінці, які працюють в сфері психічного здоров’я;

– Представники громад

 

Як податися на Школу: Для участі у Школі необхідно зареєструватися на сайті www.edu.mh4u.in.ua . Для цього перейдіть на розділ Весняна школа та оберіть Весняна школа 2021 та натисніть Розпочати навчання. Якщо Ви на сайті вперше – Вам необхідно зареєструватись, заповнивши усі поля у формі.

Участь у Школі є безкоштовною.

Деталі

Початок:
6 Травня @ 16:00
Кінець:
7 Травня @ 18:00
Категорії Подій:
Website:
http://www.edu.mh4u.in.ua/

Організатор

MH4U

Місце проведення

online
Ukraine + Google Map