Весняна школа психічного здоров’я 2021

Статус
Не зареєстровано
Ціна
Безкоштовно
Розпочати

Мультидисциплінарність або залученість фахівців різних дисциплін в сфері психічного здоров’я є важливим аспектом надання допомоги та сприянню добробуту громадян. З наукових досліджень та практики відомо, що лише медична або лише соціальна сфера не можуть повною мірою відповісти на потреби, які виникають у людей у цій сфері.

Біо-психо-соціальна модель, запропонована Джорджем Енгелем у 1977 році, описувала динамічну взаємодію між психологічними, соціальними і патофізіологічними чинниками,  змінними, а також наголошувала на гіпотезі, що психічне та фізичне здоров’я є взаємопов’язаними та впливають одне на одного.

Враховуючи зміни, які відбуваються в Україні, існує критична необхідність в підвищенні розуміння та можливостей для співпраці різних сфер, галузей чи дисциплін, коли ми говоримо про психічне здоров’я. Це також стало очевидним протягом пандемії КОВІД 19, коли виклики для психічного здоров’я громадян та фахівців збільшилися.

Підтримка психічного здоров’я, профілактика порушень та надання допомоги залежать від багатьох спеціалістів та залучених сторін.

Тому, у Весняній Школі Психічного Здоров’я 2021 ми хочемо запропонувати ознайомитися з  досвідом колег з Грузії, Південної Африки, Великобританії, а також спробувати пошукати шляхи вирішення існуючих в країні та громадах викликів

Детальніше про те, як буде проходити школа цього року

Нижче наведені розділи онлайн лекцій та пленарних зустрічей згідно розкладу. У неділю з 22:00 будуть доступними матеріали перед кожним навчальним тижнем та посилання на zoom для відповідної лекції. В цих матеріалах Ви знайдете рекомендовану літературу від лекторів для кращого ознайомлення з темою онлайн лекції (чт чи пт). Також, від деяких лекторів Ви зустрінете завдання для підготовки (обов’язкові до виконання для тих, хто хоче в кінці школи отримати сертифікат)

По закінченню кожного розділу прошу натискати кнопку “Завершено” – це відкриє Вам доступ до наступних тем та зробить завдання виконаним. Не має значення, чи Ви відвідали зустріч онлайн чи переглянули запис зустрічі.

Всі зустрічі будуть в доступі для перегляду по мірі їхньої готовності.

Важливо! При реєстрації в zoom ввести електронну адресу необхідно вручну.